S24SP05008PDFA
S24SP05008PDFA
S24SP05008PDFA
S24SP05008PDFA
S24SP05008PDFA
Isolated DC/DC Converters-Through Hole DC/DC Converter, +5Vout, 40W
Part No.: S24SP05008PDFA
Mfg : Delta Electronics
Input Voltage : 24 VDC
Output Voltage : 5 VDC
Output Current : 8000 mA
หมวดหมู่: DC-DC Converter Module, Isolated DC-DC ป้ายกำกับ: **050, 00, 008, 008P, 008PD, 008PDF, 008PDFA, 05, 0500, 05008, 05008P, 05008PD, 05008PDF, 05008PDFA, 08, 08P, 08PD, 08PDF, 08PDFA, 2, 24", 24S, 24SP, 24SP0, 24SP05, 24SP050, 24SP0500, 24SP05008, 24SP05008P, 24SP05008PD, 24SP05008PDF, 24SP05008PDFA, 4, 4S, 4SP, 4SP0, 4SP05, 4SP050, 4SP0500, 4SP05008, 4SP05008P, 4SP05008PD, 4SP05008PDF, 4SP05008PDFA, 5%, 50, 500, 5008, 5008P, 5008PD, 5008PDF, 5008PDFA, 8, 8#P, 8PD, 8PDF, 8PDFA, A, d, DF, DFA, F, FA, p, P0, P05, P050, P0500, P05008, P05008P, P05008PD, P05008PDF, P05008PDFA, PD, PDF, PDFA, s, S2, S24, S24S, S24SP, S24SP0, S24SP05, S24SP050, S24SP0500, S24SP05008, S24SP05008P, S24SP05008PD, S24SP05008PDF, S24SP05008PDFA, SP, SP0, SP05, SP050, SP0500, SP05008, SP05008P, SP05008PD, SP05008PDF, SP05008PDFA, ขาย S24SP05008PDFA, ขายสินค้า S24SP05008PDFA, จำหน่าย S24SP05008PDFA, จำหน่ายสินค้า S24SP05008PDFA, สินค้า S24SP05008PDFA